1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 16

Тема: Подозрително

По подразбиране Подозрително

Според мен е малко подозрително в темата на hettllo Специални благодарности на "Nightwish, която успя да съхрани тона, чувствата и емоциите, вложени в разказа с един брилянтен превод от английски на оригиналната история". Благодаря !
    От тука аз разбирам, че някой му е превел текста от някоя друга история в интернет или нещо подобно макар, че невиждам нещо от което се разбира, че вътре се говори за WoW.Не се настройвам негативно само да се изястня, че ако го сложите някаде другаде никой няма да познае, че се говори за WoW.Ако може това нещо да се изястни защото не си го обяснявам.Иначе разказът си е доста добър :wink:.

По подразбиране

Първоначално беше пуснал разказа си на английски, но в последствие реши да го преведе и Nightwish му помага.
    Аз все още не съм го чел, но ако не е свързано с темата ще бъде лишено от участие.
    Бъди все така подозрителен и мнителен, защото както виждаш българския манталитет често гледа да мине тънко и на чужд гръб.

3. По подразбиране

Относно превода смятам че MyCTaKaP се е погрижил да отговори достатъчно изчерпателно на запитването от по-горния пост.

Историята е част от сценария на мой мултимедиен проект, посветен на играта World of Warcraft. За жалост мързелът ми се оказа онова непреодолимо препятствие, което срина нататъшното развитие на плановете ми и, впоследствие, не завърших започнатото.

Чувствай се свободен, GoDL1Ke, да разглеждаш моя разказ като плод на вдъхновение, душевна изповед или емоционална извисеност, намерила израз в перото.

По подразбиране

Еми добре тогава.Късмет с конкурса!

По подразбиране

Аз не разбрах обаче, как може да се вдъхновиш и да напишеш толкова дълго нещо на чужд език и да не може да го преведеш. Все пак ако знаеш англ дотолкова добре, че да пишеш разкази би трябвало 1-во да си го обмислил добре на български? Иначе браво, на мен ми хареса.

По подразбиране

Цитат Написано от vasito Виж мнението
    Аз не разбрах обаче, как може да се вдъхновиш и да напишеш толкова дълго нещо на чужд език и да не може да го преведеш. Все пак ако знаеш англ дотолкова добре, че да пишеш разкази би трябвало 1-во да си го обмислил добре на български? Иначе браво, на мен ми хареса.
    И аз точно това си помислих :/.И аз съм писал първо на англ. и после на бг. но винаги съм го превеждал лесно винаги са ми били трудни по 5-6 думи само.

По подразбиране

А и междо другото днес докато си обработвах темата видях поне 5 рега преглеждащи темата.И те са се регистрирали на 5.11.08 :(.Да не би някои от участниците да си праят нови акаунти и да дават рейтинг някаде видях нещо за на кои им е позволено ся отивам да го търся :-D.

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1
    Цитат Написано от GoDL1Ke Виж мнението
    А и междо другото днес докато си обработвах темата видях поне 5 рега преглеждащи темата.И те са се регистрирали на 5.11.08 :(.Да не би някои от участниците да си праят нови акаунти и да дават рейтинг някаде видях нещо за на кои им е позволено ся отивам да го търся :-D.
    Акаунти с ранг - Бегинър,не могат да добавят рейтинг! :) Хората са го измислили...
    И още само едно... моля:Когато създавате своя тема,не гледайте от другите,просто бъдете себе си и кажете това,което мислите според вас,не е нужно да се копират други теми и да бъдат пренаправяни,така че да изглеждат различни!
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

По подразбиране

Цитат Написано от Antrixia Виж мнението
    Когато създавате своя тема,не гледайте от другите,просто бъдете себе си и кажете това,което мислите според вас,не е нужно да се копират други теми и да бъдат пренаправяни,така че да изглеждат различни!
    Извинявай но тази тема съм я правил с един приятел само снимката за класовете я взех и се извинявам понеже никъде неможах да намеря с всички на едно понеже трябваше много да съкраштавам.И не се сетих как да опиша героите по друг начин иначе взех примера от края на темата ми от презентациите които съм правил по информатика :?.Така, че не мисля, че съм откраднал нещо макар и да си приличат.

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1
    Цитат Написано от GoDL1Ke Виж мнението
    Извинявай но тази тема съм я правил с един приятел само снимката за класовете я взех понеже никъде неможах да намеря с всички на едно понеже трябваше много да съкраштавам.И не се сетих как да опиша героите по друг начин иначе взех примера от края на темата ми от презентациите които съм правил по информатика :?.Така, че не мисля, че съм откраднал нещо макар и да си приличат.
    Няма проблем,разбирам те.:wink:
    Айде късмет за напред! :)
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •