Резултати от анкетата: Koй заслужава да спечели?

Гласували
36. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Antrixia

2 5.56%
  • stayaway

1 2.78%
  • heroooooo

2 5.56%
  • megaraider

0 0%
  • agent360

1 2.78%
  • v_victorova

10 27.78%
  • hettllo

6 16.67%
  • MELIADOR

0 0%
  • vasito

2 5.56%
  • Cynne

2 5.56%
  • GoDL1Ke

0 0%
  • bghunter4

0 0%
  • kvakajek

1 2.78%
  • PayAtt

4 11.11%
  • overneathe

0 0%
  • drawly

2 5.56%
  • kruchmar

3 8.33%
  • chochin

0 0%
3 от 9 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 85

Тема: Гласувайте за победител

1. По подразбиране

Имах надеждата някой да гласува за мен :( но уви тази надежда умря.Толкова не разбрах какво ми липсваше в творбата......Дайте поне една критика за да си знам грешките :) Да имам какво да подобрявам за следващия път.

2. По подразбиране

Лол. (: Събраха се професионалитите тук. =)
    За да пишеш добре далеч не се иска да четеш фентъзи (майко, мила... опази ме). Художествената литература вече е съвсем друго нещо.
    Моля ви, не се излагайте. :)

По подразбиране

Цитат Написано от megaraider Виж мнението
    Имах надеждата някой да гласува за мен :( но уви тази надежда умря.Толкова не разбрах какво ми липсваше в творбата......Дайте поне една критика за да си знам грешките :) Да имам какво да подобрявам за следващия път.
    То и на мен ми стана неприятно, ама какво да се прави....

По подразбиране

На всеки участник, който няма нужното ниво да гласува, вече му е разрешено докато трае анкетата за определяне на победител :)

Също така, по предложение на нашите потребители, съкращаваме времето за гласуване с 24часа (12:00, 12.11.2008), за да може в деня на партито 12.11.2008 победителите да са ясни и да бъдат наградени публично!

5. По подразбиране

Аз не мога да гласувам:swoon: Не мога да дам глас нито тук, нито в някоя анкета за кино? Някой ще ми обясни ли защо? Предполагам, че е свързано с брой мнения или нещо такова, но специално за това гласуване пишеше, че може да участва всеки.

По подразбиране

Ще ти отговоря и тук и се надявам да не се налага да го правя в трета тема:
    Във форума действа система за потребителски привилегии и правото да гласуваш получаваш на второ ниво -Casual. Можеш да разгледаш повече информация относно твоя опит в профила си и цялостна статистика от бързи препратки -> опит.

P.S. Може би се досещаш защо всеки новорегистриран не може да гласува.

7. По подразбиране

Цитат Написано от Cynne Виж мнението
    За да пишеш добре далеч не се иска да четеш фентъзи (майко, мила... опази ме).
    A просто да четеш.
    И аз не обичам фентъзи, но ми се струва, че на много от хората тук би им се отразило добре да прочетат малко фентъзи или нещо, каквото и да е, стига да е писан текст.
    Първо - граматиката на 90% от участниците е ужасна и второ - нямат никакъв стил на писане. Ама били деца, ама били малки, ама не знам си какво - няма такива филми. Човек, когато сяда пред белия лист, (или Уърд в случая) е наясно защо го прави и самочувствието, което го подтиква, трябва да е продиктувано от нещо, което той умее(или поне си е наумил, че умее). Няма значение, че това е само конкурс за една компютърна игра в един форум! Ако ще и статия за размножаване на колорадските бръмбари, за местния вестник в село Горно Нанадолнище да е - не е важно! Ако ще правиш нещо, прави го добре.
    И ако единствената мотивация им е била спечелването на наградата - толкова по-зле за тях.
    Признавам, че гласувах с възможно най-ниската оценка за 99% от участниците. Вместо на финала да се чудя коя творба ми е била най-интересна или приятна за четене, аз си избирах м/у тези, чиито абзаци съм успял да проумея, поради правилно боравене с българския език. На много места ми трябваше дедукция, за да схвана замисъла на изречението.
    Който си мисли, че граматиката не влияе в/у художествения ефект, е в голяма заблуда. Никой не я знае перфектно, но поне основните неща, ffs!

За тези, които очевидно умеят да пишат правилно, мога да кажа: so far, so good, но за интересно четиво - ноу уей.
    Хора, няма закон, който да задължава всяка фентъзи творба да прелива от патос. Някои от творбите са толкова напудрени, че може да ти се догади. Десет хиперболи в едно изречение от... ъ-ъ-ъ, десет думи, е меко казано блудкаво. Особено когато цялото изречение съществува, само и само, за да покаже колко красиви думички знае автора. И още повече когато текстът е проза.
    Не бих обърнал внимание, ако срещна подобен род излияния(както ги наричахме в 6-ти клас) на задната обложка на някоя игра на Близърд - тяхната цел е комерсиална - те продават и не им пука за художествената тежест на текстовете, но в конкурс - не става. То става, но е силно дразнещо.

Хората, които просто решиха да разкажат нещо, без да прекаляват с грима - евала! Не защото са шедьоври, а защото поне не бяхте досадни за четене. Но имайте предвид едно много важно нещо: кратките форми са най-коварни! Трудно се измислят и трудно се завършват.

Тези, които решиха да вкарат хумор, също заслужават похвала. Нещо различно, нещо неклиширано.

And the Oscar goes tooo... новата професия: Минувач! :appl:

8. По подразбиране

Може и да си прав, че има нужда от "просто" четене.
    Да намираш във всяка тема човек, който да е писал "сигОрно" и неща от типа.. просто не го намирам за нормално. И какво, геймъри сте, вие не се занимавате с глупости, цъкате си там, нямате време за такива неща? Е, браво!

И все пак, обръщам се към Бруто... мисля, че е нужно повече от просто четене за да случваш добро писане. Иначе си просто един писач-драскач, който реди думи по шаблон на 3-те книги, които е прочел... И вероятно те ще бъдат на Тери Пратчет или нещо от рода. Не.. неговите книги не обогатяват средно интелигентния човек. Те обогатяват средно дебилния човек. Защото са писани с цел развлечение, с цел разпускане, нещо което да не обременява натовареното съзнание на читателя.
    Ако ще се учи да пише, когото и да било, то той трябва да започне със сериозна литература. Или художествена, както и` викат специалистите.

По подразбиране

И към кои творби се отнасят всички тези неща?

10. По подразбиране

Цитат Написано от vasito Виж мнението
    И към кои творби се отнасят всички тези неща?
    "Неща" !? Към художествената литература ли?

Не ми казвай, че това питаш...

3 от 9 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Гласувайте за победител
    От MyCTaKaP в раздел Коментари MGS
    Отговори: 39
    Последно: 08-07-2008, 12:00

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •