Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Рисунката на drawly
Показани резултати 1 до 8 от 8

Тема: Рисунката на drawly

1. По подразбиране Рисунката на drawly

Понеже се двулмя между drawly и vasito искам да питам рисунката на drawly прерисувал ли я е от някоя оригинална както bghunter4 или е по собствен дизайн?

Последна редакция от tin ; 07-11-2008 в 13:57

2. По подразбиране

nvm

По подразбиране

Не, че не е хубава или съм нещо против. Много е добра въпреки, че е прерисувана http://www.freewebs.com/anewhope82/Tauren.jpg

4. По подразбиране

Ами и двете са прерисувани. Но дори и прерисувана картинката на Drawly е изключителна.

5. По подразбиране

Разбира се, че са прерисувани. Тук според мен може би трябва да се говори за качество на нарисуваното, а не за това дали е авторско. Едва ли много хора у нас могат да се похвалят с адекватно авторско творчество :)

6. По подразбиране

Те не са нарисувани според мен а са прикачени нали конкурсът е за нарисувани картини а не за извадени от интернет както доста от участниците ще са направили според мен освен по-умните а вие как мислите на същото мнение като мен ли сте? :?:

По подразбиране

Цитат Написано от v_victorova Виж мнението
    Едва ли много хора у нас могат да се похвалят с адекватно авторско творчество :)
    Хей ! Това си е направо расова дискриминация ... :mob:
    Напротив, в България има много хора които могат да направят дори много повече. Проблемът е, че или много ни мързи или работим за чуждестранни фирми и резултатът от работата ни се губи.

Anyway, да се върна на темата - знаех си че съм го виждал някаде този таурен, но е станал готино въпреки това.
    Знай за да живееш и живей за да знаеш ! :wink:
    Ако няма грешки няма да има простотия! Сън в съня ... земи заспи.

8. По подразбиране

Цитат Написано от niki91991 Виж мнението
    Те не са нарисувани според мен а са прикачени нали конкурсът е за нарисувани картини а не за извадени от интернет както доста от участниците ще са направили според мен освен по-умните а вие как мислите на същото мнение като мен ли сте? :?:

Хаха, аз познавам drawly лично и тя ня 13-ти (още на събирането през нощта) ще си донесе платното. Огромно е и е много готино. Тя за конкурса си го снима с фотоапарат, защото няма скенер.

А колкото до расовата дискриминация, kvakajek, аз говорех, че специално на WoW-тематиката едва ли са много хората, които ще посмеят да измислят нещо ново, камо ли пък да го нарисуват, и то качествено ;)
    Просто не се бях изразила правилно, извинявам се :):flower:
    Последна редакция от v_victorova ; 11-11-2008 в 11:09

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •