2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 21

Тема: Ваучър за пазаруване от Playstation Store

От
    Горна Оряховица
    Години
    35
    Точки Опит
    6,267
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: KeeperOfUnreal

По подразбиране Отг: Ваучър за пазаруване от Playstation Stor

Цитат Написано от spewn1 Виж мнението
    Здрасти! Ваучерите се продавам за български и английски акаунти. В левове е за бг, а в лири е за англ. Дават ти кутийка в която има 12 цифрен код, който си го въвеждаш в стор. Това е! Поздрави :)
    А как бих могъл да разбера(по какво да позная,например...)къде съм направил акаунта си,от коя държава.Защото намерих ваучери но са за определен акаунт а да не се прецакам...Благодаря ти много за помоща,до сега ми помогна много.

От
    Петрич
    Точки Опит
    11,958
    Level
    85
    Gamer IDs

PSN ID: Spewni

Ами, сега съм сънлив и не се сещам за друг начин, но най-сигурно е да влезеш в стор и да видиш в каква валута са продуктите.

От
    Горна Оряховица
    Години
    35
    Точки Опит
    6,267
    Level
    68
    Gamer IDs

"BGN" ми е валутата...това са левове нали?Намерих си ваучер за 40лева ако го купя бих ли се прецакал?Ако имаш още идеи да разбера наистина къде съм направил акаунта си в началото ще съм ти задължен-а:),би трябвало да мога ама се лутам тука и невиждам точно от коя държава е,но иначе в Store всичко е в BGN.
    Като се съвземеш пиши...:wink:

Ако е в BGN, то на 100% е направен Български акаунт, за всеки случай и за това да си сигурен за себе си, може да погледнеш от конзолата директно. Разбира се, трябва да си логнат с въпроснит акаунт, който искаш да провериш.

Account Management / Account Information / Address / последният ред е вписана държавата регистрирана при създаване на акаунта, единственото поле, което не може да редактираш.

PSN profiles те индикира като BG акаунт
    http://psnprofiles.com/KeeperOfUnreal

От
    Горна Оряховица
    Години
    35
    Точки Опит
    6,267
    Level
    68
    Gamer IDs

Мали-й-й,благодаря ти много...страхотен си:idea:Това място не го знаех за първи път си виждам инфото по този начин и е много по-полезен така като гледам.Както за мен така и за другите новобранци е много полезно мястото за да разберат как да подберат ваучерът си в PSN и предимствата на такъв ваучер.
    Още веднъж благодаря ти за спокойствието което ми донесе:lol:сега знам какво да правя.

От
    Горна Оряховица
    Години
    35
    Точки Опит
    6,267
    Level
    68
    Gamer IDs

Не знам дали е правилно така да се прави,да пиша след моят пост,нов но мисля че тук е мястото да попитам а ако съм сгрешил ме поправете.
    Та проблемът ми съчетан с въпрос едновременно е че си закупих ваучер на стойност 40лв,с BG акаунт съм за BGStore-то ни.Играя Space Marine(WH40.000) и ми е изтекъл промо кода който ти дават като си закупиш играта,разбрах че може да се смъкне от Stora.Без този код играта неможе дасе развива в MultuPlear,да вземеш трофеи и платина същевременно.Стигнах до там че в BGStore не се знае дали има този код за сваляне,безумно от страна на BG а до колкото знам в другите държави е наличен този код.Сега съм забил с развитието на играта защото имам пари а немога да си купя нужната информация да продължа,или греша?(искренно се надявам),ако някой е смъквал кода от BGStore с валута BGN ще съм му много задължен да сподели дали не съм си купил ваучер на вятара, и в случай че го нямат нашите хубавци как бих могъл да продължа играта си...:shock:

От
    Zombieland
    Години
    27
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

BG Стора го има от доста малко време за да има стари заглавия и dlc-та на такива игри.Щом го няма в нашия стор трябва да си купиш ваучер за Uk и от там да си го вземеш.Така става с повечето заглавия от 2011 и назад.
    We are all a little twisted

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

Значи, бих казал че ако заради това си си взел ваучера, да хвърлил си ги на вятъра! Проблема е в това че БГ стора е изключително беден от към съдържание ( игри, длц, онлайн пасове)! Има единствено за новите игри който са излезнали откакто има стор, което мисля че беше края на март! Единственото, което можеш да направиш, е да си направиш английски акаунт в ПСН, на конзолата и да си закупиш паса чрез него! Ваучери за UK псн се продават в Пулсар! Всички игри които са инсталирани на конзолата, могат да се играят с всички профили, без значение дали са с БГ псн или UK псн! А пък с ваучера който си вкарал в БГ стора, можеш да си купиш някоя и друга игра или длц! :)

От
    Горна Оряховица
    Години
    35
    Точки Опит
    6,267
    Level
    68
    Gamer IDs

Благодаря ви много за информацията за съжеление не ме зарадвахте.А дали за в бъдеще могат да се наслагват такива работи за пазаруване в BGStore,да се обновява информацията за дадена игра,по този начин да си запазя левчетата:arrow::arrow::arrow:

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    11,552
    Level
    84
    Gamer IDs

PSN ID: Da_Broda Steam ID: DaBroda

Ами доста хора се надяват скоро съдържанието да бъде като в английския стор! Дали ще стане скоро, никва идея! Само знам че май към края на месеца, ще се ъпдейтне стора с нова визия, та имам някви очаквания че ако това стане, тогава ще е момента в който ще се обнови съдържанието! :)

2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. playstation store
    От dikasoft в раздел Playstation Network
    Отговори: 12
    Последно: 06-06-2008, 08:39
  2. Playstation Store
    От eno в раздел PlayStation
    Отговори: 7
    Последно: 07-11-2007, 23:35
  3. Playstation Store
    От dikasoft в раздел PlayStation
    Отговори: 17