2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 20 от 20

Тема: Превод на Инглиш :)

По подразбиране

Благодаря ти много.

По подразбиране

Харесва ми повече българската версия.

3. По подразбиране

Понеже прочетох и другите неща, които имаш в темата на Найтуиш... чудех се дали само стихове пишеш?

4. По подразбиране

Мне, разкази (предимно пародии, в които включвам познати и непознати хора, известни личности, политици, измислени личности...), песни, есета и разбира се, статии (налага ми се:) ).

5. По подразбиране

Пусто любопитство.

Вестник?

6. По подразбиране

Мхм..."Телеграф"...ама не знам колко е полезно да се знае от обществото :oops:

7. По подразбиране

Коя рубрика? (:

Ми.. нагла съм. Ма к'во от това? =)

8. По подразбиране

Хаха, не си нагла, и на мен сигурно би ми било интересно. Имам 2 постоянни мои страници в съботните броеве - за домашни любимци и за интериор. Иначе водя отдел "Интернет и информационни технологии", но отговарчм наистина и за много други неща - ходя да пиша за дупките по София, за изнасилени баби и какво ли не ;)

9. По подразбиране

Цитат Написано от v_victorova Виж мнението
    Хаха, не си нагла, и на мен сигурно би ми било интересно. Имам 2 постоянни мои страници в съботните броеве - за домашни любимци и за интериор. Иначе водя отдел "Интернет и информационни технологии", но отговарчм наистина и за много други неща - ходя да пиша за дупките по София, за изнасилени баби и какво ли не ;)
    и си на 19 години ?:shock:

MARRY ME !!!!!!! :wink:

10. По подразбиране

Мдам, на 19 съм... А ти на колко си, че искаш да се женим? :lol: Може да имаш време да си поживееш още :lol:

П.П.: Аз догодина и без това ще се омъжвам, така че няма как да приема предложението ти ;)

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •