Показани резултати 1 до 7 от 7

Тема: Drawly

По подразбиране Drawly

http://www.freewebs.com/anewhope82/Tauren.jpg .Тази картинка е artwork на blizzard мисля, че tin го беше посочил.Все пак тя го е нарисувала нищо, че е по картинка от нета.Нямам си на представа дали това е позволено моля да ми обясните :sad:.

2. По подразбиране

Цитат Написано от GoDL1Ke Виж мнението
    http://www.freewebs.com/anewhope82/Tauren.jpg .Тази картинка е artwork на blizzard мисля, че tin го беше посочил.Все пак тя го е нарисувала нищо, че е по картинка от нета.Нямам си на представа дали това е позволено моля да ми обясните :sad:.

не бе един пич каза че ще го носят на партито и било голямо платно

По подразбиране

Цитат Написано от tin Виж мнението
    не бе един пич каза че ще го носят на партито и било голямо платно
    И все още не разбирам дали това е позволено :(.Това не трябваше ли да е нещо което участниците си измислят.

4. По подразбиране

Ами ако го е прерисувала?Мислиш ли че е лесно да го направиш това?

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,099
    Level
    97
    Блог статии
    1
    Съжалявам,че ще го кажа,но мисля че ТВЪРДЕ МНОГО СЕ ВЖИВЯВАШ!Спокойно... защо пък да е нередно да се прерисува нещо?Вярно по-добре е да се рисува без да се гледа и да разчиташ на собствената си фантазия,но дори едно прерисуване не е никак лесно.8-)
    По-полекичка с критиките,че хората ще си помислят,че имаш някакво негативно отношение към тях.:) Айде със здраве и късмет в конкурса на всички.:wink:
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

По подразбиране

Цитат Написано от Antrixia Виж мнението
    Съжалявам,че ще го кажа,но мисля че ТВЪРДЕ МНОГО СЕ ВЖИВЯВАШ!Спокойно... защо пък да е нередно да се прерисува нещо?Вярно по-добре е да се рисува без да се гледа и да разчиташ на собствената си фантазия,но дори едно прерисуване не е никак лесно.8-)
    По-полекичка с критиките,че хората ще си помислят,че имаш някакво негативно отношение към тях.:) Айде със здраве и късмет в конкурса на всички.:wink:
    Просто никъде не видях, че пише, че е позволено или, че е забранено затова отворих темата просто за да питам дали е позволено.

По подразбиране

Щом е стигнало до финал значи е позволено :)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Рисунката на drawly
    От tin в раздел Коментари World Of Warcraft
    Отговори: 7
    Последно: 08-11-2008, 08:54

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •