Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
[Дискусии]Empire Earth III [PC] - Страница 2
2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 18 от 18

Тема: [Дискусии]Empire Earth III [PC]

1. По подразбиране

а и между другото казах това за интерфейса в лошия смисъм на думата кви са тея глупости искам си стария

По подразбиране

Цитат Написано от uy
    а и между другото казах това за интерфейса в лошия смисъм на думата кви са тея глупости искам си стария
    Отиди на официалната страница на Вивенди и ги попитай тях, надали някой от форума на Пулсар ще може да ти даде смислен отговор на леко странния ти въпрос. Как успя от едно филмче да разбереш, че интерфейса е глупав... ама ти си знаеш де.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

3. По подразбиране

Цитат Написано от lupo
    Цитат Написано от uy
    Отиди на официалната страница на Вивенди и ги попитай тях, надали някой от форума на Пулсар ще може да ти даде смислен отговор на леко странния ти въпрос. Как успя от едно филмче да разбереш, че интерфейса е глупав... ама ти си знаеш де.
    все по-малки по-неудобни и по-злеизгреждащи ги правят аман

4. По подразбиране

Само на мене ли ми се струва, че играта не е нищо особено а само шейдърни ефекти?Blur/Bloom/Glow писна ми от тъпи ефекти, които товарят неимоверно. Графиката ще е ужасно тежка в това съм сигурен. Не съм видял игра с толкова красив и лек енджин като на Ground Control II - Operation Exodus.

От
    Пловдив
    Точки Опит
    10,792
    Level
    82

По подразбиране

Цитат Написано от KSMxGh0stly
    Само на мене ли ми се струва, че играта не е нищо особено а само шейдърни ефекти?Blur/Bloom/Glow писна ми от тъпи ефекти, които товарят неимоверно. Графиката ще е ужасно тежка в това съм сигурен. Не съм видял игра с толкова красив и лек енджин като на Ground Control II - Operation Exodus.
    И мен не ме радва играта. Вярно е че има яки моменти, но нищо повече

По подразбиране

И аз така мисля,ама както се вика: "Око да види,ръка да пипне" или това беше за нещо друго:roll:...

7. По подразбиране

Играта я имаме в наличност вече :arrow:

Точки Опит
    4,733
    Level
    61

По подразбиране Look Out For The Best Products Here

In response to the guy who asked about website alongside all these most top rated items main website and don't forget these best items go to great blog as well as these most excellent stuff click top store. Also, don't forget to try click link, alongside all these newest products shop. Finally, check out Peruse The Best Items Ever f221163 here.

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •