2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 17 от 17

Тема: Тактики И Класове

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Скайпа е същия ;) Нямаш грижи и аз нямам много време така че спок.

BTW варианта с налепения с ц4 другар изглежда мн як :) трябва да го пробвам. жалко обаче че ц4 са гърмят толкова слабо и рядко можеш да убиеш някой с тях, освен ако не го заставиш да мине мн близо до тях :)

Как ми липсва Дюк Нюкъм и халфеца, с култовите едно време лазерни бомби. Модерните екшъни доста са намалили арсенала, само резитънс вкарва некви изродкси пушки

По подразбиране Killzone 2 clan

EEE ima li bulgarski klanove za KillZone 2 za PS3 4e otdavna tursq puk ne moga da namerq nikakuf bulgarin kajete nekoi klan da vleza vutre

3. По подразбиране

Пиши на кирилица. Има тема за клана. Даже няколко. Не знам как реши да пишеш в тази. Както и да е... дай си ПСН-а и ще ти пратя покана.

По подразбиране

След като си отключих медика започнах да играя с него. И като новак много се лакомя да съживявам, било заради едната точка, било заради изкарването на рибоун, обаче от това много често умирам в нелепи ситуации, в които вместо да съм с изваден автомат, аз съм с предмета за съживяване.
    На този етап мисля, че да намираш точки по картата, от които имаш възможност да стреляш по враговете от по-високо и от разстояние е по-добра тактика, отколкото да летиш в мелето на близък бой, макар че, ако си с помпа това се променя.

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

Да и всички тези които ги описа дето стоят от далече и снайпят примерно искам да ги пребия! ТВА СА ЛАМЕРИ ДЕТО НЕ ЗНАЯТ КАК СЕ СТРЕЛЯ С НОРМАЛНИТЕ УРЪЖИЯ И САМО ДЕБНАТ ОТ ДАЛЕЧЕ -_______-
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Тия са много тъпи парчета, не сменят позиции и веднъж видиш ли ги, е доста лесно да им влезеш отстрани и да ги унищожиш. Веднъж така овършах една група от 5 снайпера.... ох колко сладко ми беше тогава 8-)

По подразбиране

От днес ще пробвам тактика да играя с медик и второ умение бързината(мисля, че последния път като играх ми го откри). Така със съживяването ще правя точки и същевременно ще имам добро умение за битка. Нещо не ме кефи да играя с атакуващия клас, само гранатомет и ракетомет и докато се докопам до автомат много често умирам. Затова ше си тренирам лечителя и може би малко тактика.

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •