1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 17

Тема: Тактики И Класове

Години
    31
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

По подразбиране Тактики И Класове

Реших направо да отворя нова тема където да говорим за това. Идеята не е да обсъждаме тук кой какъв играе и идеи за самия отбор, а като цяло. Нека всеки сподели неща които са му направили впечатление по различните класове в мултито и тактическа приложимост на уменията им. Мисля, че вече имаме достатачно опит да си говорим на тази тема и предполагам това ще помогне за крайното решение в бъдеще какви класове да използваме в битки срещу други кланове. Нека обаче сега оставим клана да диша и да помислим първо върху ползите на играчите. Може да предлагате и смесване на два класа(тактик с блуст примерно) ако мислите, че ще е по-полезен от оригиналните.

Така с възможноста да започна мисля да поговоря за единия ми фаворит, медика. определено е сила да вдигаш мъртвите другари в щрум срещу съперници, но е по-добре да стои в задните редици на армията и не се правят фрагове с него. Освен това съотборника става обърнат в посоката в която е паднал и не винаги това помага. Съживяването от разтояние е голям плюс ако ти трябва да вдигаш таргета примерно. Другото умение е направо незаменимо ако пазим бомба или таргет. Мед паковете се пълнят много бързо и зареждат кръвта на съотборниците. Спокойно могат да се метнат два на земята докато пазим бомбата и когато помпат някой ако вземе та мине през пака ще има бонус:-P. Също покрай таргета обичам да мятам за да му вдигна издържливоста така да се каже.

Като цяло медика е полезен за съотборниците, но сложен и не толкова полезен за този който го практикува. Вие сте

От
    София, братче, центъра на ... паветата?
    Години
    40

По подразбиране

Ето една идейна закачка със саботьора, на която попаднах в гайда.
    Докато е преоблечен като някой от "лошите", например Пенчо, ранява някого (примерно Драганчо). Без да го убива. Като идеята е че следващия път, когато Пенчо срещне Драганчо от своя отбор може в изблик на висша мисъл да го отстреля с презумпцията че е преоблечен саботьор. И по този начин се сее раздор в редиците на врага :twisted:

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Gamertag: NINJAinTIGHTS1 PSN ID: SpaceNinja117 Steam ID: ninjaintights1

По подразбиране

Сега играя Инженер предимно и ето нещо от мен за ботовете:

Слагайте ги на високо и с изглед към ъбджектива или група врагове.Също така не е зле да ги сложите така че да гледат към една определено посока, така ще е по-лесно да концетритат огъня си върху определена мишена.
    Wolfenstein: The New Order ist ein unglaubliches spiel

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Така аз ще споделя опита си за c4, не че е нещо супер джиниъс но все пак - най-добра работа върши когато трите са метнати на едно място в тясно пространство, зад ъгъл. Така врага завива зад ъгъла и умира, колкото по тясно е толкова по-близо ще мине до тях. На широко ще ги активира толкова от далеч, че ако не е ранен дори няма да умре.

Лошото е че рядко се връзват два поредни пъти затова разнообразявайте вратите и ъглите

От
    Години
    40

По подразбиране

По отношение на инженера тотално съм съгласен с разполагането им на открито и в конкретен сектор. На Corinth Crossing на най-високото едно инженерче от ИСА беше посадило ботове, ремонтирало фиксираната картечница и тотално рулираше на изхода на споуна на хелгаст. За всеки случай лешоядстваха и няколко АТАКа ...
    Та мисълта ми е че насочените ботове от най-високата точка на моста сееха здраво разрушение.

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Gamertag: NINJAinTIGHTS1 PSN ID: SpaceNinja117 Steam ID: ninjaintights1

По подразбиране

Именно за това говоря.

Иначе ако ги слага човек където му дойде няма да има кой знае какъв ефект.Да не говорим за факта че лимита за ботовете е общ...
    Wolfenstein: The New Order ist ein unglaubliches spiel

Точки Опит
    7,497
    Level
    72

По подразбиране

Снайпер, дори с клок никога на открито, винаги се крийте зад стена и при показване един бърз Scan, сваляте противника и пак се укривате, докато се възстанови клока и така повтаряте, върши невероятна работа дори срещу други снайперисти.. Та аре някой да ми помогне да взема револвера, че в close combat нещо тоя пистолет не върши добра работа.

От
    Години
    40

По подразбиране

Камикадзе (колкото и неправилно да е според японскоговорящите)
    Вариант 1
    Взимаш граната в ръка, държиш R2 и се втурваш в мелето :-)
    Вариант 2
    Приятел саботьор те облепя с Ц4. Мисля че му трябват около 10сек за активация, та малко преди това - пак спринт в мелето :-)
    И сега ако не ме заиздирват от щатските агенции незнам ... :whistling:

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Lattri, аз ще ти помогна за револвера, ти на мен ще ми помогнеш за друго :wink:. Aко не сме се аднали в псн действай, моя е vasschu!

Точки Опит
    7,497
    Level
    72

По подразбиране

Окс, обаче незнам кога ще мога да седна да играя, понеже съм на работа, а като се прибера във вкъщи брат ми е на ТВ-то. Може да е днес може и да е утре незнам затова остави един скайп та и там да се разберем.

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •