Показани резултати 1 до 9 от 9

Тема: Xbox360 LAN\System Link?

Години
    36
    Точки Опит
    10,715
    Level
    82
    Gamer IDs

Gamertag: lordppk

По подразбиране Xbox360 LAN\System Link?

Здравейте и направо на въпроса.:)
    Аз и мой приятел имаме Xbox360 и съответно и двамата сме вързани към един и същ интернет доставчик просто живеем в две различни къщи и искаме да играем примерно Gears2 в режим LAN или System Link.Задължително ли е да съм регнат в Live и да плащам за gold акаунт за да играем local:?:

2. По подразбиране

НЕ! за да играеш system link или lan не трябва да плащаш Live за това съм сигурен, но как точно се сетеват нещата - не знам!

Спечелени турнири: 5

От
    Варна
    Години
    27
    Точки Опит
    17,508
    Level
    93
    Gamer IDs

Gamertag: NapsterBG PSN ID: naps_bg XFIRE ID: napsterbg Steam ID: sce_napster

По подразбиране

Не е задължително. Това е през ЛАН връзка, не ти трябва интернет даже :)
    www.efc-gaming.com - Българският PES / FIFA Фен Сайт
    www.vgcompetition.com - Video Games Competition
    www.gamingneo.com - Gaming News

4. По подразбиране

Вие може да сте при един доставчик, но за да играете в LAN мисля, че трябва и да сте в същия VLAN...

Години
    36
    Точки Опит
    10,715
    Level
    82
    Gamer IDs

По подразбиране

Някой ако е играл Lan да сподели как е успял защото аз неможах.
    Добре че имам PS3 и там направо влизаш и играеш,а тоя глупав кашон нищо нестава от него:lol:
    WITHIN TEMPTATION :)

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

E, брат, добре че си страшно умен, та си си взел PS3.

Кашонът наистина е много тъп - адски трудно е да влезеш в някоя игра и да избереш System Link. Направо не знам как не са го направили да ти чете мислите и да играе вместо тебе.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

Години
    36
    Точки Опит
    10,715
    Level
    82
    Gamer IDs

По подразбиране

Цитат Написано от Jim Raynor Виж мнението
    E, брат, добре че си страшно умен, та си си взел PS3.

Кашонът наистина е много тъп - адски трудно е да влезеш в някоя игра и да избереш System Link. Направо не знам как не са го направили да ти чете мислите и да играе вместо тебе.
    Мисля че подигравката ти е неумесна,а за System Link трябва двете конзоли да са въезани с кроснат кабел и тн. мене ме интересува подяволите как да играя LAN.Нямам пари да давам за аксес поинт или бридж и тн. понеже разтоянието голямо.Чисто и просто, ако знаеш как можеш да кажеш ,а не да се правиш на велик.
    И да умен съм че съм си взел PS3 защото влизам пускам и играя:arrow:
    И недей да ми отговаряш нещо от сорта - ти като си тъп и неможеш защо пишеш тук.

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Виж сега брат, това което ти искаш да правиш, аз го наричам българска космонавтика. "Може ли да направим това и онова, ама ако може някой друг да го потърси в гугъл и да е без пари." Microsoft за тоя тип увреждания съпорт просто нямат. Ениуей.

1. http://www.teamxlink.co.uk/
    2. http://www.xbconnect.com/index.php

Обяснявам идеята накратко, ти ще си четеш и ще разбираш. Връзваш 360-то към PC-то. Програмите, които се свалят от тия два сайта действат на принципа на хамачи - карат бокса ти да си мисли, че е вързан в LAN мрежа, когато всъщност е вързан онлайн към съответните сайтове и техните централи (правиш акаунти за тях). Поддържат се повечето игри със system link, на сайтовете подозирам има по-пълни списъци - eто от Xlink Kai, само скролни малко. Вече преценете кое има по-малко лаг и по-добри сървари. Ползвал съм Xlink със стария Xbox, работеше сравнително добре, препоръчвам да опитате първо него.

Също, имай впредвид, че на всяка конзола можеш да правиш до три акаунта с по един безплатен месец live. Ако не го знаеш и не сте ги изразходвали, може директно да ползвате тях за още по два месеца игра.

Просто не мога да разбера защо да си докарваш толкова главоболия, вместо да чипирате по петнайсет кинта за кабел и да си направите кефа, или да си платиш един Live.
    Последна редакция от Jim Raynor ; 22-09-2009 в 01:00
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

Години
    36
    Точки Опит
    10,715
    Level
    82
    Gamer IDs

По подразбиране

Ето това вече е отговор и благодаря за което.
    Ще пробвам с тези неща които си дал ,а иначе проблема е че като опъна кабел до там трябва да е въздушно и някой път забравя да го извадя от бокса по време на гръмотевична буря и може да изгори и тн.,няма как да го прекарам под земята и затова се опитвам през интернет доставчика.Сега почвам да чета и да пробвам. :)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам/Разменям> Logitech Joypad и Speed-link Joystick за РС
    От eno в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 29-09-2008, 22:03
  2. <Купувам> Sega Master System
    От Sympozium в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 25-09-2008, 01:35
  3. GOD OF WAR 3 PS3-Xbox360
    От JXA в раздел PlayStation
    Отговори: 17