2 от 52 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 511

Тема: Star Wars: The Old Republic

Спечелени турнири: 2

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Цитат Написано от predatorian Виж мнението
    Олее ще има да чакаме,но пък какво от това ще цъкам Star Craft,Avp 3,Guild Wars 2 докато излезе :lol:.А я кажете за Galaxies защо няма предплатени карти за нея тя какво MMORPG е,доста странно изглежда .

Старо, недоизмислено, объркано, абе нещо не са се справили много добре хората от Sony.
    По земята кръв се лее, а смърта зловещо пее, падат черепи и кости МРАТ ЧАЛГАРИ ПРОСТИ! Ада идва на земята и пристига Сатаната. Дявола зловещо псува -ТУКА МЕТАЛ ЩЕ ЦАРУВА!

2. По подразбиране

Ясно мерси,то затова сигурно много малко я играят в момента.Не са направили нормални възможности за игра като предплатена карта и сега сигурно съжаляват :lol:.Има само плащане чрез кредитна карта май.Че то по-добре да не е излизала тая игра :swoon:.Айде по-бързо да правят Sw:ToR неможе толкова бавно да я правят все пак според мен зимата на 2010 трябва да е излязла.

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Цитат Написано от predatorian Виж мнението
    Ясно мерси,то затова сигурно много малко я играят в момента.Не са направили нормални възможности за игра като предплатена карта и сега сигурно съжаляват :lol:.Има само плащане чрез кредитна карта май.Че то по-добре да не е излизала тая игра :swoon:.Айде по-бързо да правят Sw:ToR неможе толкова бавно да я правят все пак според мен зимата на 2010 трябва да е излязла.

Оооо те тая зима трябва да пуснат Closed Beta (която може да трае от 1-2 месеца до половин година), като свърши се пуска Open Beta (обикновена 1 месец трае, и то е като демо на играта и в същото време се тества колко са "здрави" сървърите, дали ще издържат всички хора...) и се пуска играта на пазара след това, а колко време докато (или ако) пуснат предплатени карти вече е друга история.
    По земята кръв се лее, а смърта зловещо пее, падат черепи и кости МРАТ ЧАЛГАРИ ПРОСТИ! Ада идва на земята и пристига Сатаната. Дявола зловещо псува -ТУКА МЕТАЛ ЩЕ ЦАРУВА!

4. По подразбиране

Откакто прочетох тази тема вече не ме свърта на едно място :)
    SW винаги ми е било слабост. Въпреки, че Galaxies ме разочарова(можеха да се постараят повече от СОНИ - та това е SW все пак!!!:)).
    КОТОР-а пък ми е сред любимите игрици и ако наистина това ново ММО ще е базирано на КОТОР-а ... леле-мале :)

5. По подразбиране

Играта се очаква да е доста големичка,като съдим,че ще има всички планети досега в SW,а и някои нови,които ще бъдат реализирани от Bioware.Най-якото е,че ще можем да избираме какъв клас да ни е героят от няколко : jedi (republic), sith (sith empire) и bounty hunter,като само тези класове са разкрити досега,но със сигурност ще има и още както казват в едно от видеотата в сайта.Не очаквайте да видите Дарт Вейдър или някой познат пресонаж от KOTOR,тъй като времето,в кеото ще се развива историята на играта ще е 300 години след историята в KOTOR,но е възможно да бъдат мернати някои от познатите ви друиди.Както и да е,героите ни ще могат да бъдат уникални и повечето ще са различни един от друг както на външен вид,така и по умения.

От
    Бургас
    Години
    27
    Gamer IDs

Gamertag: Johnny PLB

По подразбиране

ще има всички планети досега в SW,а и някои нови,които ще бъдат реализирани от Bioware
    Хаха,е тва ме разби.Човеко,ти разбираш ли колко планети има показани досега в Star Wars вселената.Че и Bioware щяли да правят нови.Невъзможно е да ги има всичките.Прочете ли го някъде това или си го измисли?
    "Two things are infinite:the universe and human stupidity.And i'm not sure about the universe"-Albert Ainstein

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Цитат Написано от ripcho Виж мнението
    Хаха,е тва ме разби.Човеко,ти разбираш ли колко планети има показани досега в Star Wars вселената.Че и Bioware щяли да правят нови.Невъзможно е да ги има всичките.Прочете ли го някъде това или си го измисли?
    Прочел го е в главния сайт на TOR, където и аз го прочетох (е не прочетох а в едно от видеотата го казват)

От
    Бургас
    Години
    27
    Gamer IDs

Gamertag: Johnny PLB

По подразбиране

Ще те помоля да ми кажеш в кое видео,защото аз следя през 1 дена максимум и не съм видял такова нещо...струва ми се крайно невъзможно(макар и да много готино ако е истина,но не ми се мисли за големината на играта).
    "Two things are infinite:the universe and human stupidity.And i'm not sure about the universe"-Albert Ainstein

9. По подразбиране

Съжалявам,не съм пояснил както трябва.Ще има всички планети от филмите на SW,които не са чак толкова много,колкото и странно да звучи.Иначе и аз го разбрах от сайта естествено.

От
    Stuttgart
    Години
    29

По подразбиране

Въпреки,че много много не съм фен на star wars игрите като изключим Star Wars Racer(която е уникална просто),идеята за мморпг е добра и като погледах клипчета изглежда обещаващо.Тази игра задължително трябва да излезе много изпипана с минимален брой бъгове,няма място за грешки,за да пожъне успех.
    За жалост аз няма да имам шанса да я играя поради много фактори,като най-малкият е че машината ми е направо "пушка" :lol:
    Aspirat primo Fortuna labori
    Me duce tutus eris
    Vox populi vox Dei
    Ad majorem Dei gloriam...
    Ad infinitum

2 от 52 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Дискусия> STAR WARS
    От NeoRage-X в раздел Обща
    Отговори: 22
    Последно: 13-02-2009, 01:15
  2. Star Wars
    От gk431 в раздел Обща
    Отговори: 24
    Последно: 31-01-2009, 15:41
  3. <Купувам> Star Wars TFU за ПС3
    От stefkoG8 в раздел Архив
    Отговори: 0