Показани резултати 1 до 6 от 6

Тема: Warhammer въпрос

1. По подразбиране Warhammer въпрос

Привет! Не съм играл Warhammer от 3-4 месеца и до колкото си спомням популациите не бяха никак добре разпределени.Order-ите с пъти по-малко за сметка на Destruction.Въпроса ми е към играещите Warhammer online:
    Напълниха ли се сървърите? Или по точно реалм Dragonback mountain[eu]
    Стават ли големи мелета в Battleground-овете или все още е слаба работата?
    Abominations speak from the dark Now seek only death .Antichrist Rise before us!

Точки Опит
    6,870
    Level
    70
    Gamer IDs

Steam ID: delegat70

По подразбиране

Цитат Написано от 6o6aka Виж мнението
    Привет! Не съм играл Warhammer от 3-4 месеца и до колкото си спомням популациите не бяха никак добре разпределени.Order-ите с пъти по-малко за сметка на Destruction.Въпроса ми е към играещите Warhammer online:
    Напълниха ли се сървърите? Или по точно реалм Dragonback mountain[eu]
    Стават ли големи мелета в Battleground-овете или все още е слаба работата?
    Има лек превес на една от страните на някои от сървърите благодарение на глупавата постъпка на GOA да пуснат свободни трансфери без да помислят как ще се отрази това на популацията. А иначе всички от Dragonback Mountain се преместиха на Burlock ако не се лъжа. Пък хора си има предостатъчно по останалите сървъри, сценариотата са винаги пълни и в който и тиер да си винаги има с кого да правиш RvR или PvE.
    BLOOD FOR THE BLOOD GOD!

3. По подразбиране

Дочух от един приятел(който зарибих преди време по wh),че имало сливане на реалми.Вярно ли е това нещо?Толкова ли е зле положението?
    Abominations speak from the dark Now seek only death .Antichrist Rise before us!

4. По подразбиране

Тъй като получих 10 безплатни дни игра,имах възможноста да видя какво е положението и като цяло се разочаровах.Най-често реалмите са на "low",а по-рядко на "medium".Не мога да си обясня как може толкова яка игра, с добра графика,геймплей да се радва на толкова малко внимание.Винаги ми е правило впечатление, някои като се изкажат: "Амм...то не е като wow-a, човек".Не всичко се свежда до тая "аниме игра" да му се невиди.А и какъв интерес би имало ако wh е клон на wow..?! Въпреки всичко,съм много доволен от играта и с удоволствие бих си закупил отново карта.

5. По подразбиране

Цитат Написано от Hristomir Виж мнението
    Играх Уорхамър 4 месеца.Много голяма грешка...
    1.Целият интерфейс е изкопиран от този на аниме играта УоУ :lol:
    2.С пачовете много отслабиха героите на дестро(блек орк лийча и много други скилове)
    3.Нарочно не махнаха гличовете на брайт уизарда и други герои от ордър.
    4.Ако знаех че играта се прави от тези които са правили дарк еидж ъф камелот не бих губил време да я играя.Защото всички британци играят с ордър...А в момента я играят почти само британци и ако не си британец те наричат източно европейски бо#[email protected]к защото са п@#%ли(това е факт не го казвам ей така)
    :metalslugennemi04: Warhammer Online
    Aз играя също от 4 месеца и не съжелявам

1. това няма да го коментирам изобщо
    2. обаче други станаха ОР
    3. BW са достатъчно орязани от към aoe , да си виждал bomb squads напсоледък ?!?!
    4. С това определно не съм съгласен , аз играя на Karak Azgal -destro ..играчите са най-ралични по националност британци (предимно от Англия и Уелс ), турци ,румънци ,чехи ( с собствена гилдия ) ,руснаци а най-много са играчите от скандинавските страни , и до сега за 4 месеца не съм чул да бъде обиден някои заради произхода му.

Greyjoy SH of Karak Azgal R40/RR67
    guild " The Nexus "

6. По подразбиране

Цитат Написано от Hristomir Виж мнението
    1.Action Bars са изкопирани от Guild Wars,Unit Frames от WoW адон,Bags от WoW адон.Лаунчера от едно Freeware MMO забравих му името(преди доста време го бях играл)
    4.Аз пък съм чувал доста обиди по отношение на произхода.И ми омръзна да гледам 'Bloody Hell' и 'A cup of tea' :lol2: .Пробвал съм много реалмове и руснаци/румънци не съм видял ...
    1. Има достъчно аддон-и с които да ги напрвиш по свой вкус ако желаеш , а принципно е нормално да са копирали от предходни игри възможността за нововъведения в тази насока не е много голяма ( а всъщност не мисля ,че това е проблем изобщо ...Blizzrad копират цели вселени ,но това не прави игрите им лоши ни най-малко )
    2. Както писах в предния пост , аз съм destro на Karak Azgal ( един от сървърите с най-мнго играчи ) , гилдията ми "The Nexus" е от около 350 човека вкл. мнoго руснаци (а има и отделни гилдии за рускоезични играчи както destro така oredr ) и румънци , но като цяло англичаните и скандинавците преобладават при нас ! Като цяло атмосферата е мнго приятелска и едниствените обиди които съм чувал макар и рядко са били на лична осонова или поради разни разминавния в прествите за oRvR между отделните гилдии

P.S.
    В англоезичен сървър е нормално да чуеш "Bloody Hell " вместо "Евалата майна " :)

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Впечатления от Warhammer
    От MyCTaKaP в раздел Warhammer Online
    Отговори: 8
    Последно: 12-12-2008, 18:50
  2. Help за warhammer online
    От verve в раздел Техническа поддръжка
    Отговори: 5
    Последно: 04-11-2008, 10:08
  3. Warhammer 40k?
    От Petar в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 3