Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Платинени трофеи
1 от 69 1 2 3 4 5 11 51 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 684

Тема: Платинени трофеи

1. По подразбиране Платинени трофеи

Реших да направя тази тема, за да може всеки да се изфука, когато вземе нова платинка и да помогне на тези които я искат да я вземат :lol:
    Идеята е всеки да каже кое му е било най-трудно да направи и как е успял.
    Аз например най-накрая взех платината на Killzone 2.

Определено най-трудно беше да я мина на Elite. Просто трябва малко търпение. Трябва да се ползва cover системата и да не се показваш много. Трудното е в последната мисия, но най-вероятно преди да я отключиш ще знаеш вече кога къде трябва да седиш, а докато стигнеш до там на Elite ще си свикнал с трудността. Срещу Radec най-важното е да гледате Rico да е жив, за да може да поема част от стрелбата, защото ако всички стрелят към теб е лошо :wink: Трофеите от мултито също не са трудни, но изискват още повече време. А този с трите поредни хедшота с пистолета се взима много лесно. Трофея е за 3 глави с един пълнител, не е нужно да са поредни. Т.е. имаш право на 3 пропуска. По навътре, срещу медиците (поне в мултито са такива) е много лесно да удариш глава, тъй като те общо взето нямат каска. Само трябва да се прицелиш внимателно и ако изпуснеш няма страшно, хелгаста ще се сгърчи и ще ти е по-лесно да удариш глава, а ти имаш право на 3 пропуска :wink:
    Последна редакция от Chet ; 16-06-2009 в 17:16

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

Аз мога да се фукам само с един Платинум на RE5 :oops: Единствените трудни трофей ми бяха да я врътна на Профешанъл (което няма как да го направиш с помощта на компютъра), другият беше "Work together to save someone special" Или нещо такова... грешката ми при този трофей (той ми беше последния всъшност) беше, че аз си мислех, че просто тряа да го извадя тва там на Джил с помощта на приятелче!:lol: То в условието со го пише... да работиш заедно... демек докато сте я хванали двамата да и го дръпнеш тва там дето я контролира! :oops: С това мога да помогна за тази игра... всички други трофей се вадят лесно! :-P:wink:
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Мен силно ме интересува златния трофей на Раг Дол Кунг Фу. Ако някой е успял да го извади, нека даде съвет как да взема златото от тъпата жаба накрая :)

Години
    31
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

По подразбиране

Много зор е тая жаба:lol::lol::lol: Играта заслужава платина за аспирините дето ще ги изпиеш докато я вземеш:wink:

5. По подразбиране

Аз като имам да взимам 4 платинума какво ли ще ми е!

По подразбиране

На мен лично ми останаха 4 игри с по 1-2 трофея до Платина, но ще видя кога ще се захвана да ги извадя, предполагам до излизането на Т6, ще съм направил вече 10 платинки :)

7. По подразбиране

Аз нямам нерви за платини, врътвам и толкоз, каквото даде това е :)

От
    София
    Години
    28
    Gamer IDs

PSN ID: BGElorulros91

По подразбиране

Цитат Написано от ToTeMa Виж мнението
    Аз нямам нерви за платини, врътвам и толкоз, каквото даде това е :)
    е тва е!!! каквото такова и аз нямам нерви да ги превъртам за някакъв си трофеи:lol:

9. По подразбиране Uncharted

Много отдавна бях изкарал всички трофеи без да я превъртя на хард (където бях на средата) и на кръшинг, така че не си спомням кое как съм вадил и не мога да дам съвети. Както и да е, харда за няколко часа го приключих, без особени затруднения. Кръшинг обаче ме вбеси. Добре че беше Yashiro да ме светне на една далавера, иначе нямаше да я мина никога :lol:
    Последна редакция от Chet ; 16-06-2009 в 17:20

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

inFamous ме разочарова доста :( най-лесната платинка която съм взимал някога и дори не ми отне много време. Е още не съм я взел, но ми остават два мега лесни трофея и около 2 часа игра МАКС. Взех си играта в петък вечерта и за по-малко от седмица я минах на 100%, при това съм ходил на работа, спал съм, че дори и на два купона бях.

Абе с една дума утре взимам платинката, но от това не изпитвам никакъв кеф, ама абсолютно никакъв. Все пак играта доста кефи и има мега яки неща, жалко че не бе и по-трудна...

1 от 69 1 2 3 4 5 11 51 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Трофеи за ПС3
    От Makaveli187 в раздел Playstation Network
    Отговори: 186
    Последно: 24-01-2014, 14:12
  2. Трофеи за PS3
    От Twenty2 в раздел Playstation Network
    Отговори: 26
    Последно: 01-11-2012, 08:16
  3. много лош бъг с трофеи
    От PUCHER в раздел PlayStation
    Отговори: 3