2 от 62 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 52 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 620

Тема: Всичко за Xbox 360

По подразбиране

Куперативния режим на Crackdown 2 ще включва от 1 до 4 играча офлайн, а в мулти ще включва до 16 играча и играта се очаква да излезе 2010 година.Според мене Натал ще бъде много добра екстра към конзолата и тази екстра ще я напраят много добре.Аз се радвам много, че Xbox Live се убогатява повече.
    Последна редакция от Mitkohalo3 ; 12-06-2009 в 18:14

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Community Games -> Indie Games

Вече няма да има Игри на Комуната, както се бъзикаме с едни приятели. Прекръстват ги на независими, вероятно за добро.

MSoft обещават епохален launch на Natal, достоен за нова конзола

http://kotaku.com/5287069/natal-laun...as-big-as-360s

Нов Sam & Max идната седмица - 1600 точки

http://kotaku.com/5287500/sam--max-s...orld-next-week
    Последна редакция от Jim Raynor ; 12-06-2009 в 14:54
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

3. По подразбиране

Поправете Kudo на Kodu.
    If you want everything, you'll end-up with nothing. -- Lulu

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Нов Xbox ще излезе с Natal?
    http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3174762

Пуска се слух, че на GDC M$oft може да обявят нов Бокс или най-малкото обновено 360.

Един редизайн и бъндъл с Натал не ми се вижда нелогичен. Вече пробутаха 30 млн. от тоя, а очевидно имат големи амбиции за камерата. Или създават луд хайп, което също не е нетипично за тях, но ми се вижда по-малко вероятното в случая.

Само дето кутията на 360 е Фарадеев кафез. Демек ако се надъхват на Wii аудиторията и искат да пуснат слимирана и стерилно изглеждаща конзола, ще трябва да отстранят напълно RRoD проблема. А защо да не бухнат и един Blue-Ray - ще се удължи дълголетието на конзолата.

Едва ли обаче ще, а още по-малко вероятно да я пуснат с нов хардуер - прекалено ще се оскъпи, а и ще се самообезсмисли - никой разработчик няма да тръгне да прави две версии на игра за една и
    съща аудитория.

Нямам против редизайни - виж 720 през 2010 няма да си купя. Но дори и MS не са толкова тъпи. А SEGA отдавна си закриха хардуерното подразделение.

Kodu fixed...
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

По подразбиране

Според мене конзолата не чукнала от всякъде и не вярвам, че Натал ще бъде основния феис на бокса и визуално не изчерлпала своя ресурс защото се задават Mass Efect 2 , Gears of War 3 и други игри.

По подразбиране

Не вярвам че Xbox720 ще се появи 2010 година.Според мене следващия Xbox720 ще се появи някъде след 5 години въобще ако си говориме за Xbo720 или PS4 има много време докато се появат.

7. По подразбиране

Този Натал е малко като да си поканиш Биг Брадър в къщи :wink:
    If you want everything, you'll end-up with nothing. -- Lulu

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

@Zografa би ли обосновал малко повече това с "изчерпал се xbox"?

Твърдението ти може да е вярно само в две направления за мен. Първото е, че се е изчерпал откъм финансови възможности за MS - повече Price Drop-ове не мога да му направят, нито да му вдигнат цената.

Второто е, че реално няма потенциала да си вдигне рязко продажбите, както навремето го направи PS2. Но такъв потенциал няма и засега невиждам как може да има и PS3. Нито една от игрите, които идват, били те ексклузиви или мултиплатформи, нямат потенциала да станат наистина огромни system sellers. Нито God of War, нито дори Gran Tourismo.

Поддържката за стария бокс(ако има нов и той поддържа само Натал), в никакъв начин няма да секне. Стабилните продажби на мултиплатформите за мен гарантират тоя факт. Halo и Gears of War пък сами по себе си са франчайзи златна мина, които ще жънат до дупка, ако не и оттатък(FF стайл).

Та, може би не съм разбрал точно това, което казваш, но ми се струва нереалистично да има Натал only бокс. Не и приположение, че един PS3 не стига да се поддържат печалбите на индустрията. Може и да заложат големи пари и надежди в камерата, но не ми се струва вероятно да изпуснат питомното. Вероятността да си преразпределят финансите може да значи, че няма да се радваме на кой знае колко ексклузиви, но какво да се лъжем - те и сега не са много, а още по-малко са качествените.

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

MS и творчество са ми несъвместими неща. Не защото ги няма, а защото MGS(Microsoft Game Studios) добра игра нямат. Освен може би предшественика на Spore, но и той ми беше досаден.
    По Натал за мен ще работят основно Rare - казаха си го още на Е3. И това е по-добрият вариант.

А иначе - не знам ще карат ли, няма да карат на 360 разработчиците. За мен нямат алтернатива - искат не искат, ще пишат игри и за 360. Бюджетите на разрабтока за качествени заглавия са твърде високи вече, че да останат на една платформа, с малки изключения. Поне за момента, а и както виждам нещата - и за следващите поне няколко години.

По темата, днес от Criterion казаха нещо наистина хубаво - No one has ever maxed a console. Това е по същността си изключително вярно - колко пъти се клеха, че PS2 повече не може? Много. И после излезе God of War.
    Иначе от DVD по спомен се оплакаха два разработчика - едните нелепо(Namco), другите с резон(Konami).

360 е шутър конзола(най-продавани заглавия) - там потенциала на DVD-то още не е изчерпан. При рейсърите факта също е валиден, спортните игри изобщо.
    MMO-та и ролевики може да се окажат проблемни, но 360 все пак предлага инсталация и хард диск.

Тъй че 2010 е рано за смърт на 360. 2012 вече е по-реално, но тогава може би ще видим и нова конзола.

10. По подразбиране

Цитат Написано от Zografa Виж мнението
    Всеки който смята , че е възможно да види нещо по-добро чисто графически от GoW2 кайто е всъшност GoW1.5 е в жестока заблуда.
    Resident Evil 5 изглежда по-добре от Gears2, предстоящия Lost Planet 2 също. Абе капкомския енджин е страхотен.
    Оня ден пък EA твърдяха, че били изтискали максимума от 360. Чакай бе, с какво? Fight Night или Fifa 2222? lol
    :-P

..но потребителите започнаха да се питат абе това докога ще го играеме?
    Аз лично не съм от тази групичка хора.
    Истината е, че ако бях някакъв graphics whore, нямаше да избера нито 360, нито PS3, а щях да си сглобя някакво PC - убиец. :wink:

2 от 62 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 52 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> Продавам изгодно игри за xbox 360-xbox
    От zamer в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-2008, 23:13

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си