Показани резултати 1 до 10 от 10

Тема: AION СТАРТИРА ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ!

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

AION СТАРТИРА ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ!

Вашите приключения в света на AION започват през този септември! NCsoft с гордост обяви, че тяхното ново горещо заглавие ще стартира на 22 септември 2009 г. в Северна Америка, а в Европа началото на масовата мултиплеър онлайн ролева игра ще бъде на 25 септември.
    АION ще бъде достъпна за продажба не само в дистрибуторската мрежа, но и за дигитална продажба на страницата на NCsoft.com, Direct2Drive и чрез Steam.
    Не забравяйте да наберете скорост със специалната пре-ордър промоция, по силата на която получавате достъп до затворените Бета тестове, както и по-ранен старт на приключенията си из Атрея.
    Полетете в небесата и станете част от очарователния свят, изобилстващ от обитатели от други светове, мистериозни врагове и древни тайни. Няма причина да се двоумите – станете част от AION тази есен!
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

От
    Zombieland
    Години
    28
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

Gamertag: GanjaMassiveBG PSN ID: Need4Weed2 Steam ID: DieselB

По подразбиране

ще полудея до тогава :(:lol:

По подразбиране

Аз ще поръчам pre-order на колекционерското издание ,но не мисля да играя на Beta Weekends ако с героя ,който направя по времето им , не мога да продалжа игра след официалния старт на Aion:The Tower of Eternity.Така ще съсипя удоволствието си , като знам какво ме oчаква.

От
    Zombieland
    Години
    28
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

е то не е казано че сега като са бетите трябва да влезеш и да дигаш лвл.аз снощи съм цъкал цяла нощ до 5 часа сутринта само в разучаване на геройте,картата и всички останало:) мн добре са я направи и си заслужава плащането определено8-)и сега пак продължавам че има още мн неща да науча и не съм пробвал всички герой.якото което са направили е че можеш да направиш 8 героя тоест от всеки клас по един:)аз от това точно се притеснявах колко ще може да се направят да не са мн малко и само да си трия геройте за да пробвам другите

По подразбиране

А героите ,които направиш по време на beta weekends остават ли си и след официалния старт на играта?

По подразбиране

Цитат Написано от erik Виж мнението
    А героите ,които направиш по време на beta weekends остават ли си и след официалния старт на играта?
    Не, ще ги изтрият.

По подразбиране

Пфф...значи няма да се играе на beta weekends.:cry:

От
    Zombieland
    Години
    28
    Точки Опит
    25,884
    Level
    96
    Gamer IDs

По подразбиране

аз сега играя бетите колкото да разгледам играта и да по науча някои неща как се правят не съм седнал да дигам левели така че ако ще си взимаш колекционерското издание можеш да влезеш просто да видиш за какво става въпрос:):wink:играта разбива просто:twisted:8-):)

Години
    32
    Точки Опит
    18,804
    Level
    93
    Блог статии
    11

По подразбиране

Цитат Написано от erik Виж мнението
    Пфф...значи няма да се играе на beta weekends.:cry:
    Голяма простотия щеше да е да можеш на бетата да си развиеш герой. Аз взех дигитален код от Пулсар да го пробвам и си развих някво геройче до 17-то ниво да видя системата и съм доволен(много молако EXP се губи като умреш, но предполагам на високите левъли ще наказват повече). Правихме си дуели в небето с един авер и беше много весело:angel::duel::angel:
    <Yashiro> бързо схващам ама тряа мноу да ми се обяснява

10. По подразбиране

При PvP няма загуба на exp, което е доста добре...в Lineage само си мислех за тези 4% и часовете гринд за тях.....
    Иначе RvR (срещу противниковата раса) ще дава exp.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Заглавие на месеца: Септември
    От Tool в раздел Актуално
    Отговори: 18
    Последно: 07-10-2008, 17:54
  2. Нови заглавия - Септември 2008г.
    От ToTeMa в раздел Актуално
    Отговори: 4
    Последно: 24-09-2008, 19:08
  3. нет през PS3?
    От bane в раздел PlayStation
    Отговори: 7