Резултати от анкетата: Кой е най-добрия Metal Gear Solid?

Гласували
63. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Metal Gear Solid

14 22.22%
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

2 3.17%
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater

21 33.33%
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

26 41.27%
2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 32

Тема: Най-добър Metal Gear Solid?

От
    Варна
    Години
    35
    Точки Опит
    22,927
    Level
    95
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: BULL_1985
    Хайде де ! Само 20-тина човека ли са играли МГС ???:)
    Последна редакция от BULL ; 03-07-2009 в 11:44
    ▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
    Flying guillotines here they come, bloody bastards Hard times and killer tactics, spitting words plus Semi-automatic slurs, peep the graphic.

Спечелени турнири: 5

От
    Варна
    Години
    27
    Точки Опит
    19,271
    Level
    93
    Gamer IDs

Gamertag: NapsterBG PSN ID: naps_bg XFIRE ID: napsterbg Steam ID: sce_napster

По подразбиране

Всичките игри до една са ми любими. Не мога да опиша какво съм изпитвал преди повече от 10 години, когато за първи път докоснах MGS1. Беше феноменална, никоя игра не ме е грабвала толкова много. В никоя игра няма толкова много детайли в толкова лесен и иновативен геймплей. Това беше достатъчно за да ме грабне, но Хидео Коджима създаде нещо много повече. Историята беше феноменална (или поне начина по който беше поднесена), героите бяха завладяващи, всеки със свой стил и уникалност. Всички битки с босове бяха различни и трудни. Знаете ли колко време се бих с Псайхо Мантис, докато не разбрах че трябваше да сменям контролера и мемори картата в слот 2? А колко време трябваше да търся снайпер преди да ме заловят? Интересното е можеш да ходиш на повечето локации в играта по всяко време. Всяка следваща задача ставаше все по-трудна и объркваща. В такива случай просто се обаждаш за хинт. Мога да обяснявам до сутринта какво харесвам в играта. Всъщност това е единствената игра, за която не мога да се сетя какво не харесвам. Странно... или може би не. Игра шедъовър - лична оценка 10/10.
    Другите също много ми харесват, но просто си имам фаворит.
    www.efc-gaming.com - Българският PES / FIFA Фен Сайт
    www.vgcompetition.com - Video Games Competition
    www.gamingneo.com - Gaming News

От
    Варна
    Години
    35
    Точки Опит
    22,927
    Level
    95
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: BULL_1985
    Е това е мой човек , много си прав , само забрави да споменеш гадната студена зима сковала острова , атмосферата на играта , звуците и самите и цветове са уникални (син и зелен - предимно)....обичам старото...:twisted:

Навремето като играехме на игрите за PSX и гледахме грозните текстури на квадрати си мислехме.....еее какви ли невероятни ще станат игрите след 10 години , в сега мога да кажа , че предпочитам да играя на старите грозни игри , но заредени с много повече емоции...
    ▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
    Flying guillotines here they come, bloody bastards Hard times and killer tactics, spitting words plus Semi-automatic slurs, peep the graphic.

От
    София, Фондови Жилища
    Точки Опит
    8,985
    Level
    77

По подразбиране

Цитат Написано от Chet Виж мнението
    Ако се направи римейк с геймплея на 2 и графиката и звука на 4, ще е перфектната игра.
    Това е според мен. Вие какво мислите?
    Ами римейк с геймплея и графиката на мгс2 има, с подобрени овър дътоп кът сцени и е уникално добър, даже. втори римейк ми се вижда невероятно да се случи. Говоря за Metal Gear Solid: Twin Snakes за Nintendo GameCube (ест. тръгва и на Wii).

Иначе МГС3 погали сърцето ми най-много... уникалната ретро-бонд атмосфера, саундтрак, и т.н. както и невероятните нововъведения в геймплея (с храненето, CQC системата, подобрения контрол за стрелба с оръжията т.н.), най-запомнящите се босове след МГС1 и не на последно място подобрената камера в Субсистанс версията на играта я правят едно наистина уникално изживяване...

...но пък от друга стана още съм на Шадоу Моузъс в МГС4... може да си променя мнението...

Личната ми класация:

MGS3:Subsistence (PS2)
    MGS1:Twin Snakes (GC)
    MGS4 (PS3)
    MGS2:Substance (PS2)
    MGS:Portable Ops (PSP)
    MGS Acid spin off...

Най- се страхувам от това "Lighting Bolt Action" в заглавието за MGS:Rising... дано не променят жанра на играта. За MGS:Peacewalker за PSP също съм резервиран заради недостатъците на самата платформа и заради предишната PSP игра от поредицата и липсата на радио-чат (на аудио такъв) и по-осакатените (но много яки) стилл кът-сцени...

5. По подразбиране

Ами тогава не бях гледал в Twin Snakes за какво става въпрос. Бях чувал, че била тъпа и повярвах, защото Kojima не е работил върху нея. По-късно се разрових и видях. С удоволствие бих я изиграл, но нямам GC. А за някакъв римейк изобщо не съм се надявал. Просто го споменах :wink:

От
    София, Фондови Жилища
    Точки Опит
    8,985
    Level
    77

По подразбиране

Цитат Написано от Chet Виж мнението
    Ами тогава не бях гледал в Twin Snakes за какво става въпрос. Бях чувал, че била тъпа и повярвах, защото Kojima не е работил върху нея. По-късно се разрових и видях. С удоволствие бих я изиграл, но нямам GC. А за някакъв римейк изобщо не съм се надявал. Просто го споменах :wink:
    Не съм много убеден, че Коджима няма ръка... просто студиото разработило играта е Силикон Найтс..
    Играта е по-добра от оригинала, 100% - с подобрения геймплей и графика и кът сцени.. мисля, че няма смисъл да спорим докато не я опиташ де :)

Цитат Написано от napster Виж мнението
    Всичките игри до една са ми любими. Не мога да опиша какво съм изпитвал преди повече от 10 години, когато за първи път докоснах MGS1. Беше феноменална, никоя игра не ме е грабвала толкова много. В никоя игра няма толкова много детайли в толкова лесен и иновативен геймплей. Това беше достатъчно за да ме грабне, но Хидео Коджима създаде нещо много повече. Историята беше феноменална (или поне начина по който беше поднесена), героите бяха завладяващи, всеки със свой стил и уникалност. Всички битки с босове бяха различни и трудни. Знаете ли колко време се бих с Псайхо Мантис, докато не разбрах че трябваше да сменям контролера и мемори картата в слот 2? А колко време трябваше да търся снайпер преди да ме заловят? Интересното е можеш да ходиш на повечето локации в играта по всяко време. Всяка следваща задача ставаше все по-трудна и объркваща. В такива случай просто се обаждаш за хинт. Мога да обяснявам до сутринта какво харесвам в играта. Всъщност това е единствената игра, за която не мога да се сетя какво не харесвам. Странно... или може би не. Игра шедъовър - лична оценка 10/10.
    Другите също много ми харесват, но просто си имам фаворит.
    +1 но с тази разлика, че аз изпитах същото с още по-голяма сила на МГС2 и най-вече МГС3, като вземеш предвид, че за сефте се докоснах до тях изиграх тази зима!!!! На 23 съм и не очаквах игра да може да ми подкоси краката така, както никоя не е от 10 години насам...

По подразбиране

според мен всичките игри са уникални :wink: , но фаворитът ми е 3-ката

От
    Militaires Sans Frontieres
    Години
    35
    Gamer IDs

PSN ID: MAWASHI_

По подразбиране

Aз съм си хардкор фен на MGS от има няма 8-9 години. Цялата серия ми е любима и всяка игра съм я изигравал по 100 пъти. Но гласувах за MGS3 защото най-много ми харесва като концепция и локации - естествен камуфлаж, фейс бои, сървайвъл опцията - хранене и лекуване на рани. Локациите са уникални - джунгли, пещери, гори, езера, реки, планини, ърбан. И не на последно място бос битката с The End която може би е най-любимата от цялата поредица. Няма такъв кеф от снайпер дебненето в три местности, особено на най-висока трудност където старчето те сваля в несвяст с един хедшот от трас :lol: Според мен MGS4 е с най-слабите босове в цялата поредица, не кефят много общо взето.
    ! "THE GOOD FIGHTERS OF OLD FIRST PUT THEMSELVES BEYOND THE POSSIBILITY OF DEFEAT, AND THEN WAITED FOR AN OPPORUNITY OF DEFEATING THE ENEMY" - SUN TZU !

9. Аз за пръв път се докоснах до играта,като бях на 4-5 и баща ми ми беше дал пс1-то:-P.Беше ми казал,че има една специална игра и ще ми я даде,когато стана достатъчно добър:appl:.Един ден след като ме гледаше видя как минах по уникален начин нивото на една игра и реши да ми я даде.Аз бях радостен до небето:balloon: и започнах да я играя:metalslugennemi04:.Мина известно време докато науча как да мина 1вата част и баща ми ми обясняваше ред по ред каде какво се прави:).Спомням си как сме търсили номера на Мерил из стаите в играта:tel::bud:,как сме минавали Мантис без да сменяме контролерите,как търсихме третата карта :lol:.Баща ми беше стигнал до там,където се сгорещява картата и той не знаеше какво да прави.За първи път аз го минах и той се изуми като видя Метал Геар Рекс.Така аз я превъртях преди него.Минавал съм я към 20 Пъти:knight: :knight: :type:

2010 година нещо в мен светна.Метал Геар се показа.Веднага си сложих МГС на лаптопа и я превъртях няколко пъти,като вече разбрах горе-долу историята...:lol: След това си взех 2ката-която също беше О.К. ама от 3ката останах по-доволен.До Twin Snakes се докоснах с един емулатор и сега ако нещата се получат на 15 юни ще си взема пс3 и разбира се МГС4,която почти знам на изуст от нета :(.
    Всичките игри ми харесват и нямам фаворит.Надявам се само Райсинг да не е тъпотия...:knight::scarey::mutant:

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

По подразбиране

Стана ми едно топло след горният пост.
    Спомените ми от мгс вече съм споделил, но пак изниква в съзнанието ми нещо което каза Сквалеца и което няй можеби ме бе жегнало. Това да се криеш от родителският надзор и да ги издебваш всячески стил Снейк.

Ма*ка му защо пораснах.........

ПИчага завиждам ти какво ще изпиташ след като се докоснеш до МГС4. МОже да си гледал много филмчета и тн в нета но самото усещане е неповторимо.

2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Metal Gear Solid Fan Art
    От NeoRage-X в раздел Metal Gear Solid
    Отговори: 6
    Последно: 14-09-2010, 22:26
  2. <Продавам> за триене
    От bobbiko в раздел Архив
    Отговори: 5
    Последно: 27-08-2010, 15:58
  3. <Продавам/Разменям> metal gear solid 4
    От milkoloki в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 07-07-2009, 22:10
  4. Metal Gear Solid 3 - Snake Eater/ Metal Box ?
    От predator10 в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 2
    Последно: 16-01-2009, 22:15
  5. METAL GEAR SOLID FTW
    От SolidSnake в раздел Metal Gear Solid
    Отговори: 18
    Последно: 30-03-2007, 20:56

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове