Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2962

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Най-добър Metal Gear Solid? - Страница 3

Резултати от анкетата: Кой е най-добрия Metal Gear Solid?

Гласували
63. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Metal Gear Solid

14 22.22%
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

2 3.17%
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater

21 33.33%
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

26 41.27%
3 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 32

Тема: Най-добър Metal Gear Solid?

1. По подразбиране

Цитат Написано от NeoRage-X Виж мнението
    нещо което каза Сквалеца
    15 мин.... SNAAAAAAKE :lol:

От
    столицата
    Години
    34
    Gamer IDs

PSN ID: Shashkanina

По подразбиране

Единицата за мен е най-добрата,защото тя поставя началото на легендата МГС,всичко след нея бледнее.За мен това е една от най-добрите игри създавани някога,с най-добрият финал изобщо.На пс1 съм я превъртал десетки пъти.Дори свалих играта от псн и пак я врътнах 3-4 пъти
    Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде !

От
    Варна
    Години
    34
    Точки Опит
    9,427
    Level
    78
    Gamer IDs

PSN ID: Picklock_BG

По подразбиране Отг: Най-добър Metal Gear Solid?

Цитат Написано от vasschu Виж мнението
    Макар всички да са много, много яки, аз си имам фаворит - Snake Eater. Начина по който разгърна историята, показа Биг Бос и причините му да създаде Outer Heaven, джунглата, сървайвъла, COBRA UNIT... това за мен е гейм съвършенство.
    Напълно съм съгласен с това мнение,3-тата ми хареса най-много,а за първата е ясно,че ще е любима на всички,защото всичко започна от там.А за коментара на Mitkohalo3 - "MGS3 ме разачарова най много.Нововъведенията които бяха направени в третата част за мене бяха тъпи." ,това мнение трябва да си го запазиш за себе си :wink: хич не е на място
    Поюдрави

От
    Префектура Витоша,Шогунат ittō-ryū Бояна
    Gamer IDs

PSN ID: kenseitamasii

Не са често срещани тези тежки теми.Да кажеш коя част ти е любима от поредица която обожаваш е все едно да попиташ майка с 4 ри деца кое обича.Всичките части носят почерка на времето си от 1 до 4, и неможе да се каже коя е най любимата.Естесвено всеки има а "bit" пристрастие към някоя от частите, при мене това е 4 рката.Може би както и в театъра и в киното в съзнанието на човека се запечатва по ярко края на постанвката или филма отколкото началото, може би защото бе много добре подреден и синтезиран именно този край, незнам но ако трябва да давам оценки от 2- до 6 на всички части би изглеждала така 6,00 от първа до 3 та а за 4 та 6,00001

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

+ 1 за мнението на колегата.
    Наистина е много трудно да се излъи победител. Загледах се в класацията кото сме излъчили и наистиан 4 зима превес. Това и часта която съм играл най много можеби заради МГО. Всичките са страхотни всяка 1 от тях направо ме е карала да влизам под кожата на Снейк, предполагам и вас.
    Велика игра ! Велик Екип ВЕЛИК КОДЖИМА !

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    28
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

От скоро съм фен на поредицата но ме запали до толкова ,че измести предишния ми фаворит.В момента съм много заслепен от поредицата и мога да твърдя ,че е най-добрата поредица и игра която съм играл до момента.
    В анкетата дадах гласа си когато бях играл само 2-ката за което не съжалявам но ако гласувах днес бих гласувал за 3-ката.
    За кратко време преиграх игрите по доста пъти и ми доставиха върховно удоволстие и предизвкаха много много емоции.Не съм готов да пша повече за играта защото просто се чувствам безсилен пред това което представлява за мен.Snake Eater е моя фаворит защото просто ме кара да я играя и да я преигравам и опознавам всичко в нея просто е невероятно.Еденичката е страхотна като атмосвера , като музика , като представяне на историята като нововъведения в геймплеи и графика просто е невероятна (тази игра пише история.. променя гейминга и геймърите за винаги!), но избора ми на фаворит е малко по различен от по старите играчи защото изиграх всички игри много след излизането им и това със сигорност много повлиава.Двойката ме запали , тя ме запозна с Снеик и със Раидън .МММ В момента като пиша дори незнам как можеш изобщо да дадем фаворит но се пак Snake Eater най-силно ме провокира най-много ме разсчувства и просто немога да опиша както казах по горе съм напълно обезоражен..(конфликтът между the Boss и Snake е нещо неупсуемо , the cobras Оселот ,Волгин просто тая игра ...)
    Guns of the Patriots е едно бижу.Страхотна игра ,просто перфектна.Всичко в нея е изппано до косъм.Тя е просто невероятно нямам думи...Незнам , немога да говоря много за игрите защото просто нямам думи ...
    R.H.C.P.

От
    Varna
    Години
    37
    Точки Опит
    8,290
    Level
    75
    Блог статии
    6
    Gamer IDs

Gamertag: TheVrajMeister PSN ID: TheVrajMeister Wii Code: 4073-7139-8295-1102

Обхвана ме носталгия докато четох някой от постовете тук. Факт е че всеки Metal Gear си има собствен чар и облик, но за мен винаги, най-добрия от тях ще си остане първия. Наистина тази игра остави следа в мен, почвал съм я наново веднага след финалните надписи и дори съм я превъртал два пъти за един ден навремето. :lol: Римейка за GameCube е също много добър и точно заради това поставям него преди MGS2;3 и 4. Но и на мен, всички части са ми любими.

От
    Варна
    Години
    35
    Точки Опит
    22,927
    Level
    95
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: BULL_1985

Хайде, след няколко години да видим, няма ли нови фенове и мнения по въпроса ?
    ▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
    Flying guillotines here they come, bloody bastards Hard times and killer tactics, spitting words plus Semi-automatic slurs, peep the graphic.

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

MGO e най-великият МГС :lol::lol::lol::lol:

Майтапа на страна НЯМА най-велик всички правят един шедьовър на всички до сега поколения в индустрията.

МГО ми е най-любимото мулти 400+ само на него

От
    Варна
    Години
    35
    Точки Опит
    22,927
    Level
    95
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: BULL_1985

Много стори дривън е ...:lol:

Ти не се броиш за ново мнение.

Искам някой по-пресен пример ( потребител ) ... :flower:

П.С.: Защо го спряха т'ва МГО , имаш ли някакво инфо ? Колко ъпдейтвах , то не бяха кодове 3 часа инстал и накрая го спряха ... какво толкова има, не им се дават пари за сървъри нещо май а .... :-P
    ▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
    Flying guillotines here they come, bloody bastards Hard times and killer tactics, spitting words plus Semi-automatic slurs, peep the graphic.

3 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Metal Gear Solid Fan Art
    От NeoRage-X в раздел Metal Gear Solid
    Отговори: 6
    Последно: 14-09-2010, 22:26
  2. <Продавам> за триене
    От bobbiko в раздел Архив
    Отговори: 5
    Последно: 27-08-2010, 15:58
  3. <Продавам/Разменям> metal gear solid 4
    От milkoloki в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 07-07-2009, 22:10
  4. Metal Gear Solid 3 - Snake Eater/ Metal Box ?
    От predator10 в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 2
    Последно: 16-01-2009, 22:15
  5. METAL GEAR SOLID FTW
    От SolidSnake в раздел Metal Gear Solid
    Отговори: 18
    Последно: 30-03-2007, 20:56

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове