Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
<Инфо> Aion игра в Китайския Сървър.
1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 21

Тема: Aion игра в Китайския Сървър.

Спечелени турнири: 2

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране Aion игра в Китайския Сървър.

Както знаете играта е пусната в китай преди доста време а тук ние трябва да чакаме (независимо дали чакаме да излезе играта или чакаме следващите 3-4 дни бета). В тази тема ще ви обясня как да се регистрирате в Китайския Aion и да играете безплатно до 30 ниво без каквито и да е огранчения.

Така да започнем:

1. Регистрацията

Влизате в този сайта и се ръководите по тази картинка>>

Забележка: e-mail не ви трябва.

2. Сваляне на играта

Пак се ръководите по тази картинка>>

3. Слагане на "възрастна идентификация"

Нека да го обясня така. В китай пристрастяването към компютъра е ГОЛЯМ проблем. За да избегнат това те почват да налагат мерки във всяка игра по различен начим. Тук начина е следния: като влезете във играта ви се появява един таймер отгоре и почва да ви брои 3 часа. Като ги преброи не ви изхвърля от играта а почват да не ви падат неща от чудовищата, да не ви дават опит чудовищата/куестовете или общо взето взимат интереса от играта. За да се избегне това трябва във акаунта ви да си сложите тъй наречената "
    възрастна идентификация" това става по следния начин:

Логвате се в този сайт (със името и паролата, които използвахте да се регистрирате по-горе).

А) Ако за първи път влизате тук ще видите тази страница >>

Б) Ако не сте влизали преди или просто не ви изкара тая страница (както беше станало при мен) ще ви излезе тази страница (пак следвайте инструкциите на картинката)>>>

след това цъквате тук (тези които следват А) няма да им се покаже тази страница)>>>

Независимо дали сте следвали А) или Б) ще видите тази страница (пак следвайте инструкциите на картинката)>>>

Ето и няколко имена и техните идентификации, които можете да използвате. Това са хора с двойно гражданство и доброволно са си дали данните. Забележка: ако искате да продължите да играте в китайския Aion (т.е да си я плащате) по-добре си намерете друга идентификация.

王洪侠 210124198508162281
    付文文 210502198412020944
    史莹 210411198504282942
    白瑞峰 622723198602013412
    兴明明 210304198504260488
    刘颖 210421198403162020
    孙雪 210303198412082729
    孙源龙 210302198607160938
    朱振华 211003198407230111
    佟琳 21031119851130004X
    吴春雨 210303198508131214
    宋林良 210111198503063012

И накрая ако сте направили всичко каквото трябва ще видите тази страница>>>

4. Превеждане на играта.

Няма да обяснявам защо се прави тази стъпка, защото мисля, че е пределно ясно :).

Та след като инсталирате играта влизате в директорията и след това в папката L10N. В нея ще видите една папка CHS и един файл CHS.pak. Първо създайте папка на име ENU и копирайте съдържанието на папката CHS във папката ENU. След това сваляте този файл и го слагате във папката L10N. Ако имате Американската или Европейската Aion можете от там да вземете файла. Ще помоля ако някой може да го качи другаде, че от този линк само 10 пъти ще може да се свали играта.

След като сте направили горе посоченото правите Шорткът където и да е като сложите следното при директория:

D:\Games\Aion\PlayNCLauncher.exe /GameID:PlayNCLauncher /StartGameID:AION /LUpdateAddr:nprotect.aion.sdo.com/locallist /BannerUrl:Http://nprotect.aion.sdo.com/Launche.../LeftMain.html

Ако е в друга директория, да кажем D:\My Games\Aion можете да го промените, но текста след него трябва да е същия.

След това като пуснете играта за първи път би трябвало да ви се появи прозорец подобен на този>>

Ако не, изчакайте играта де се обнови и цъкнете това копче>>>

Като се покаже това прозорче избирате сървъра най-най-най-долу, както е показано във първата картинка, защото само в него е безплатно до 30 ниво.

След това цъквате голямото копче долу в дясно и се наслаждавайте. Аз играя във сървър 112 (избира се след цъкването на голямото копче) като Asmodian.

Ако нещо не стане, казвайте.

EDIT: Забравих да спомена. За да се преведе играта трябва да отидета в Control panel>Regional and Language Options> и на Standarts and Formats избирате English(United States).

Играта става на английски след като натиснете голямото копче.
    Последна редакция от Dmchakala ; 14-07-2009 в 17:05
    По земята кръв се лее, а смърта зловещо пее, падат черепи и кости МРАТ ЧАЛГАРИ ПРОСТИ! Ада идва на земята и пристига Сатаната. Дявола зловещо псува -ТУКА МЕТАЛ ЩЕ ЦАРУВА!

От
    In The Middle Of Nowhere
    Години
    25

По подразбиране

Въпрос---като съм инсталирал европейския Aion не ми излиза този прозорец на китайски -с избирането на realm--какво да направя?

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Цитат Написано от Redemption Виж мнението
    Въпрос---като съм инсталирал европейския Aion не ми излиза този прозорец на китайски -с избирането на realm--какво да направя?
    Значи ти искаш със европейския клиент да играеш в китай? Е това няма да стане :). Аз така го разбрах въпроса. За да играеш в китай ти трябва китайската версия на Aion.
    По земята кръв се лее, а смърта зловещо пее, падат черепи и кости МРАТ ЧАЛГАРИ ПРОСТИ! Ада идва на земята и пристига Сатаната. Дявола зловещо псува -ТУКА МЕТАЛ ЩЕ ЦАРУВА!

От
    In The Middle Of Nowhere
    Години
    25

По подразбиране

А би ли ми казал - как точно се сменя езика?

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Следвай точка 4. На кратко сваляш един файл, сменяш региона на компютъра (от контрол панел) и си готов. Да подчерртая че Launcher-а винаги ще е на китайски. Като натиснете голямото копче се пуска играта и тогава ще видите дали е на китайски или не.

6. По подразбиране

Цитат Написано от Dmchakala Виж мнението
    избирате сървъра най-най-най-долу, защото само в него е безплатно до 30 ниво.
    Може би е било безплатно преди време, когато ти си започнал да играеш там, но вече не е. Аз лично си създадох герой във въпросния регион (най-най-най-долу), след като видях твоя пост в този форум. Оказа се че и там, както в останалите региони, са безплатни само първите 10 часа игра. Но забелязах нещо друго, което може да накара новите играчи да изберат този регион - в него се намират доста повече англоговорящи играчи, в сравнение с по-старите региони (аз съм играл на първия и втория отгоре надолу в листата).

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Не знам на мен все още ми е безплатно, може да си го хванал докато е спрян за проверка.

8. По подразбиране Client?

ОК, имам въпрос.

защо ми изписва %durationtimenosec като се логна ако не брои време?

П.С. - В последния регион се рег-нах
    Последна редакция от alexandertsolov ; 06-08-2009 в 18:54

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

Не знам честно казано.

П.С. - Последния регион е вече платен, както каза колегата по-горе.

10. По подразбиране

За този на скрийншота ли говорим? Последния не е този от картинката.

1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Aion
    От 6o6aka в раздел PC
    Отговори: 9
    Последно: 10-09-2008, 21:05
  2. <Продавам> Акаунт на World of Warcraft на Близард сървър
    От mastiksoul в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 14-08-2008, 03:08
  3. Сървър на TF2
    От DoC в раздел PC
    Отговори: 11